Širší okolí

Širší okolí
Safari Park Dvůr Králové

Safari Park Dvůr Králové

Vydejte se na safari do africké savany. Safari park Dvůr Králové zve malé i velké návštěvníky na nevšední africké zážitky – spatřete volně se pohybující stáda zeber, antilop, pakoňů, hejna ptáků, a dokonce i smečku lvů.

Sněžka

Sněžka

Nejvyšší česká hora, kterou máte při toulkách po krajině Broumovska neustále na očích.

Babiččino údolí v Ratibořicích

Babiččino údolí v Ratibořicích

Kdo by neznal román Babička nejslavnější české spisovatelky Boženy Němcové? Udělejte si celodenní výlet do kouzelného Babiččina údolí u České Skalice a vraťte se do doby Barunčina mládí. V romantickém údolí řeky Úpy můžete

Zámek Książ

Zámek Książ

Historie zámku Książ Zámek Książ je nejen jedním z nejkrásnějších polských zámků, ale hned po Malborku a Wawelu také třetím největším v Polsku. Původní obranná tvrz, kterou vystavěl ke

Vodní nádrž Rozkoš

Vodní nádrž Rozkoš

Zavítejte k východočeskému moři a užijte si vodní radovánky a báječný relax. Přehrada Rozkoš u České Skalice je v teplých letních dnech ideálním cílem. Na své si zde přijdou milovníci přírodního koupání i vodních sportů. Půjčte si loďku, šlapadlo nebo motorový člun. Příznivci windsurfingu, kitingu a sportovního rybaření zde najdou skutečný ráj.

Léto na Broumovsku

Chcete zažít léto v kraji pískovcových skal a barokních památek? Na plánování letní dovolené je teď ten správný čas. Rezervujte si ubytování podle vašich představ.

Pokračovat

Ubytování v okolí