Web: www.grosshof.cz
GPS souřadnice:
50°34'36,671"N
16°20'34,019"E

Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup
Parkování Parkování
WiFi WiFi

Penzion Grosshof

Doporučujeme

Apartmán

K dispozici je apartmán pro 2 osoby s dvoulůžkovou postelí, vybavený kuchyňkou linkou s lednicí, vlastní koupelnou a záchodem, TV, Wi-Fi
s možností 2 přistýlek.

Dvoulůžkové pokoje

K dispozici je 6 zcela nových dvoulůžkových pokojů s možností 2 přistýlek s TV, Wi-Fi a vlastní koupelnou. 

Přistýlky na pokojích jsou určeny pro velmi náročnou klientelu se standardní matrací.
Ubytování domácích mazlíčků neumožňujeme.

Golf pod Broumovskými stěnami

Golf Club Grosshof je prvním a jediným devítijamkovým golfovým hřištěm na Náchodsku. Ve výšce 412 m n. m ocení každý golfista mimo kvalitně udržovaných fairwayí a pečlivě zastřižených greenů především úchvatné výhledy. Pohled na město Broumov v čele s benediktinským klášterem ze 14. století, Broumovské stěny, Javoří hory i panorama Jeseníků, Orlických hor a Krkonoš - to jsou hlavní devizy každého odpalu i patu na našem hřišti.

Hřiště přirozeně splývá s okolní krajinou a podtrhuje její horský ráz. Prvních šest jamek bylo otevřeno již v září 2012. V roce 2014 byly dostavěny další tři jamky a celé hřiště bylo znormováno. Naše fairwaye jsou zavlažovány unikátním systémem s distribucí vody ze sto let starého vodního rezervoáru, na jehož střeše je umístěno odpaliště jamky č. 4. Přes svůj unikátní charakter je hřiště veřejné, tedy přístupné i začátečníkům. Jedinečnost hřiště dokládá i fakt, že Grosshof byl spolkem Všudehrálů zvolen nejlepším devítijamkovým hřištěm v ČR za rok 2015.

Součástí prvorepublikového statku je i stylová golfová klubovna. V duchu začátku minulého století se nese i její interiér včetně ukázek golfové výbavy z 19. století dovezené z Velké Británie.

Plánujete golfový pobyt pro více přátel či velkou rodinu? Neváhejte si domluvit individuální pobyt na míru, včetně golfového programu i celodenního stravování. 

Akční balíček „Ubytuj se s golfem“

Užijte si krásné nové ubytování i golf na jedné z nejkrásnějších "9" v Čechách. Balíček je určen pro golfisty, kteří si přijeli hlavně zahrát. Zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci včetně 4 celodenních FEE.

Akční balíček „Ubytuj se s ochutnávkou golfu“

Láká vás zkusit golf? Ubytujte se na jedné z nejkrásnějších "9" v Čechách a vyzkoušejte individuální lekce se zkušeným golfistou. Balíček je určen pro absolutní začátečníky. Zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci včetně 2 lekcí / 50 min. s cvičitelem golfu (součástí balíčku je zapůjčení výbavy a míčků).

 

Vyhledat místo
Interaktivní mapa

Napište nám

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Formulář bude odeslán přímo na ubytovací zařízení.