Web: www.atcrozkos.cz
GPS souřadnice:
50°23'44,086"N
16°3'50,624"E

Vodní nádrž Rozkoš

Zavítejte k východočeskému moři a užijte si vodní radovánky a báječný relax. Přehrada Rozkoš u České Skalice je v teplých letních dnech ideálním cílemNa své si zde přijdou milovníci přírodního koupání vodních sportůPůjčte si loďku, šlapadlo nebo motorový člunPříznivci windsurfingukitingu a sportovního rybaření zde najdou skutečný ráj.  

 

+ z Broumova jen 32 km  
+ přírodní koupání, půjčovna lodí  
+ ráj pro příznivce windsurfingu, jachtingu, kitingu a rybaření 
+ občerstvení na několika místech okolo přehrady  

Vodní nádrž Rozkoš

Přehrada Rozkoš u České Skalice je v teplých letních dnech ideálním cílem turistů z širokého okolí. Tato vodní dominanta Východních Čech je svou rozlohou 1176 ha osmou největší přehradou u nás. Na své si zde přijdou milovníci přírodního koupání, především však milovníci vodních sportů. Půjčte si loďku, šlapadlo nebo motorový člun. Vyzkoušejte jízdu na vodním skútru nebo jachtě. Příznivci windsurfingu, kitingu,jachtingu a sportovního rybaření zde najdou skutečný ráj.   

Na přehradu je volný vstup. Kvalita vody je nejlepší na začátku léta. Místní příjemné pláže a zejména rozlehlost vodní hladiny daly Rozkoši oprávněný název Východočeské mořePlacený je pouze vstup do Autokempu Rozkoš na straně k České Skalici, kde je půjčovna lodí, brouzdaliště pro děti, možnost zahrát si minigolf či paintball nebo využít saunu. Příjemnou letní hospůdku U Vernerů navštivte v obci Šeřeč, která byla z větší části při tvorbě přehrady zatopena. V Surfcentru „U Milana“ najdete občerstvení spolu s půjčovnou i školou vodních sportů, jako je windsurfing, jachting a kitesurfing. V okolí přehrady je možnost pohodové projížďky na kole. 

Vyhledat místo
Interaktivní mapa