E-mail: rezervace@hzj.cz

Tel. ubytování: +420 734 570 141
Tel. restaurace: +420 734 621 305

Web: www.hzj.cz
GPS souřadnice:
50°38'33,827"N
16°21'32,279"E

Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup
Domácí zvířata Domácí zvířata
Nekuřácké Nekuřácké
Parkování Parkování
WiFi WiFi

Hotel Zámeček Janovičky

Doporučujeme

Rezervujte se slevou 5% zde nebo na oficiálním webu www.hzj.cz při použití promo kódu WELCOME.

Hotel Zámeček Janovičky navazuje na více než stoletou tradici původního zájezdního hostince z počátku 20. století. Romantický výletní hotýlek položený na svahu Javořích hor dnes vítá své hosty se zcela novým konceptem a renovovaným interiérem v prvorepublikovém stylu.  

Hotel poskytuje ubytování v 17 útulných pokojích o celkové kapacitě 42 lůžek. K dispozici jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje s manželskými nebo oddělenými postelemi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, toaletu, TV a bezplatné připojení k wifi. V ceně ubytování je bohatá snídaně podávaná formou švédských stolů.

Naše restaurace, zařazená na Maurerův výběr, nabízí tradiční a regionální jídla, která skvěle doplňují vína z Benediktinských sklepů z nedalekého Broumovského kláštera. Za příznivého počasí je otevřena prostorná terasa, odkud se hostům skýtá úchvatný výhled na celé Broumovsko. Díky salonku, který lze propojit nebo naopak oddělit od restaurace, je prostor vhodný i pro konání soukromých akcí nebo svateb. Díky salonku, který lze propojit nebo naopak oddělit od restaurace, je prostor vhodný i pro konání soukromých akcí nebo svateb. Za příznivého počasí je otevřena prostorná terasa, odkud se hostům skýtá úchvatný výhled do Broumovské kotliny. K hotelu přiléhá krásná zahrada s venkovním posezením, grilem a ohništěm. Nechybí zde ani dětské hřiště.

Hotel Zámeček Janovičky je situován v CHKO Broumovsko, uprostřed krásné a čisté přírody. Je ideálním místem pro odpočinek, rodinná setkání i výchozím bodem pro turistické výlety, ať už pěší či cyklistické. V zimním období zde příznivci lyžování najdou běžkařské stopy a hned vedle hotelu i sjezdovku s vlekem.

Vyhledat místo
Interaktivní mapa