Web: www.dumhostu.cz
GPS souřadnice:
50°35'12,101"N
16°20'0,188"E

Parkování Parkování
WiFi WiFi

Dům hostů - Klášter Broumov

Doporučujeme

Rezervujte se slevou 5% zde nebo na oficiálním webu www.dumhostu.cz při použití promo kódu WELCOME

Dům hostů nabízí unikátní ubytování v renovovaných mnišských celách přímo v srdci regionu - v národní kulturní památce Klášter Broumov. Dvou a čtyřlůžkové pokoje hostelového typu, dostupné i bezbariérově, jsou vybaveny masivním smrkovým nábytkem, umyvadlem a wifi připojením.

K dispozici je také turistická ubytovna, studovny, společenská místnost a společná sociální zařízení s výhledem do zahrady.

Rádi bychom navázali na tradiční benediktinskou pohostinnost, a tak si naši hosté mohou odpočinout v rozsáhlé klášterní zahradě, vychutnat si skvělou kávu v klášterní kavárně Café Dientzenhofer, dát si výborný oběd v klášterní restauraci U Tří růží a navštívit některou z výstav nebo jiných kulturních akcí přímo v klášteře.

Nádherná krajina Broumovska, které bylo díky své unikátnosti vyhlášeno chráněnou krajinnou oblastí, láká k výletům a hosté navíc mohou mít při odjezdu hřejivý pocit, že svou návštěvou u nás pomohli k záchraně a oživení unikátní památky. 

 

Rezervujte si termín snadno a rychle

Booking.com
Vyhledat místo
Interaktivní mapa

Napište nám

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Formulář bude odeslán přímo na ubytovací zařízení.