Začátek: 22. 6. 2024, 10:00
Tel.: +420 733 508 149
E-mail: info@broumovskybike.cz

Web: broumovskybike.cz
GPS souřadnice:
50°31'59,235"N
16°19'37,079"E
Chata pod Korunou, Martínkovice

Broumovský bike 2024

  • MTB závod v srdci Broumovska
  • Přátelská a pohodová atmosféra
  • Rozmanitá a pestrá trať na Broumovsku
  • délka trati 51,6 km
  • převýšení 1092 m
  • závod pro jednotlivce i štafety 

2. ročník půlmaratonu horských kol v přátelském duchu a atmosféře pro celou rodinu

Broumovský bike navazuje na silnou tradici pořádání cyklistických závodů v malebné ale i drsné krajině Broumovských stěn a Javořích hor. Hlavním cílem závodu je sdružovat nejen ostřílené bikery, ale i ty, kteří si závodní cyklistiku teprve osvojují a chtějí si užít dynamického a přátelského prostředí. 

To na závodníky čeká jak během příprav na startovní výstřel, tak na trati a následně i v cíli, kde mají všichni možnost sdílet své dojmy ze závodu. Pokud si závodník netroufá na trasu v celé její délce, není potřeba hned házet kolo do žita! Závodu se mohou účastnit také tříčlenné štafety.

Start a cíl: Chata pod Korunou, Martínkovice v 10:00

Během závodu Vás trasa zavede do deseti malebných obcí regionu Broumovsko:
Martínkovice - Božanov - Otovice - Šonov - Rožmitál (u Broumova) - Heřmánkovice - Hynčice - Jetřichov - Hejtmánkovice - Křinice - Martínkovice

Broumovský bike je zasazen do rozmanité krajiny se startem i cílem v Martínkovicích. Chata pod Korunou poskytne pro závodníky a jejich doprovody příjemné zázemí, ale také pro fanoušky, kteří k závodu neodmyslitelně patří. Během závodu bude připraven aktivní doprovodný program pro děti.

Kompletní informace k závodu, trasa a registrace jednotlivců i štafet na www.broumovskybike.cz 

Místo konání
Martínkovice

Martínkovice

Nejvýznamnější památkou je barokní kostel sv. Jiří a Martina, který patří do broumovské skupiny kostelů. Nedaleko Martínkovic na hřebeni Broumovských stěn se nachází přírodní útvar Kamenná brána, který

Detail místa
Vyhledat místo
Interaktivní mapa