Broumovsko nás baví

Klášter Broumov, skalní města i muzea jsou otevřeny celoročně Objevujte krásy přírody, kulturního a historického dědictví, objevujte Broumovský region.

Objevujte Broumovsko
Punkrock show

Punkrock show

Skvělá punkrocková show - klasickej mejdan provoněný cukrovým pod aktovkou Bez šance a polického gangu!

  • 18.1.2020
18.1.2020 19:30 Punkrock show

Skvělá punkrocková show - klasickej mejdan provoněný cukrovým pod aktovkou Bez šance a polického gangu!

25.1.2020 14:00 Vinná brána - leden

Jedinečná možnost osobního setkání a ochutnávka vín s legendou českého vinařství Milošem Michlovským v sobotu 25. ledna od 14:00 ve Walzlovce. Poslední sobota v lednu se nezadržitelně blíží, s ní

25.1.2020 14:00 Sláva českého piva a polských klobás

Zveme vás na tuto jedinečnou akci kde se bude:   •čepovat více než 15 druhů českých piv z různých pivovarů •ochutnávat polské klobásy •ochutnávka desítek druhů vína •grilovaná vepřová kolena •prodávat český pivní guláš (hovězí,


Objevujte Broumovsko

Region je známý především svými rozsáhlými skalními městy a unikátní církevní a lidovou architekturou. Status CHKO náleží Broumovsku od roku 1991. Rozlohou 410 km2 je oblast přibližně stejně velká jako sousední Krkonošský národní park. 

Přemýšlíte, kam se vydat na výlet? Zkuste sekci Výlety

Zimní romantika

Zimní měsíce jsou kouzelné. Procházka přírodou a rozhled do okolí zaujmou jak dospěláky, tak děti. Jemně ojíněné stromy, omrzlá tráva, ranní mlhy a mrazivý vzduch. To vše k zimním měsícům patří. Region Broumovsko nabízí mnoho atraktivit. Skalní města, klášter v Broumově, muzea i farmy jsou otevřeny celoročně. Dokonce po předešlé rezervaci je možné si prohlédnout měděný Důl Bohumír. Pokud sněží nebo prší, je možné si jít zahrát bowling, navštívit vnitřní horolezecké stěny, jít si zaplavat anebo si jen vychutnat lahodnou místní kuchyni a odpočívat doma, nebo v pohodlném pokojíku místních ubytovatelů. Možností je spousta, stačí si jen vybrat. 

Vyhledat místo
Interaktivní mapa

Objevujte Broumovsko