Vyšly turistické noviny Letní.Broumovsko

Turistické informační noviny Letní.Broumovsko jsou od 4. dubna na pultech informačních center na Broumovsku. Tam si je mohou vyzvednout nejen turisté a místní občané, ale i ubytovatelé.

O čem se v novinách Letní.Broumovsko 2022 dočtete? 

Čtení je to letos nejen tradičně pestré, ale i obsáhlé – čtyřicet pět příspěvků třiceti autorů z celého Broumovska. Mimo unikátní akce celorepublikového významu, jako jsou Broumovské diskuse, série koncertů Za poklady Broumovska, teplický Mezinárodní horolezecký filmový festival nebo Rallye Sudety, vám noviny poskytnou další informace a nápady k letním výletům a pobytům.

Geopark Broumovsko představuje geologické zajímavosti, tři polická muzea lákají do svých expozic, stejně jako Muzeum BroumovskaGalerie Dům a Dětská galerie Lapidárium celoročně těší milovníky výtvarného umění a doplňuje je hudební nabídka ArtCafé či program Malého letního divadlení a Divadelní zahrady.

Broumovský klášter chystá letos kromě bohatého programu spojeného s prohlídkami areálu i vystavení kopie slavného Codexu gigas. K návštěvě vás v novinách lákají město Stárkov na tradiční pálení čarodějnic, Adršpašské skály na komentované prohlídky s geologem, obec Heřmánkovice se pochlubí světově uznávaným rodákem, zdoňovští občané zachraňují místní kostel a zvou vás k účasti na kulturních akcích, Teplice nad Metují slaví 660. výročí první zmínky o městě… přerušme ale náš výčet. Zajděte si pro své noviny a pročtěte je. Připravovali jsme je pro vás.

Noviny Letní.Broumovsko jsou k dispozici i v elektronické verzi, která je dostupná na našich webových stránkách.

Vyhledat místo
Interaktivní mapa