Vánoční workshop v Muzeu stavebnice Merkur

Nejkrásnější svátky jsou nejen ve znamení krásných dárků, které přináší Ježíšek, ale pro dospělé hlavně dobou, kdy si najdou čas sami na sebe a na své nejbližší. Doba, kdy aspoň na pár dní zmizí stres a chvat běžného dne. A čas strávený s nejbližšími je tím absolutně nejkrásnějším časem v lidském životě.

Muzeum stavebnice Merkur nabízí všem, kteří si chtějí společně užít vánoční čas, unikátní nabídku. Pro širokou veřejnost připravilo jedinečný workshop. Ve dnech 28., 29. a 30. prosince vždy od 13 do 15 hodin můžete přijít do muzea na speciální Vánoční workshop.

Nebaví Vás už lyžování? Je Vám venku na lyžích zima? Přijďte do Muzea stavebnice Merkur v Polici nad Metují a vyrobte si vlastního lyžaře! Právě tato postavička je totiž jednou z možností, kterou Vánoční workshop nabízí. Pro menší návštěvníky je pak připravena malá postavička.

Nenechte si ujít možnost strávit vánoční čas společně v Merkuru a odneste si unikátní vzpomínku v podobě vlastnoručně vyrobené postavy z legendární stavebnice.

Navíc po celou dobu vánočních prázdnin nabízí Muzeum stavebnice Merkur a Muzeum papírových modelů v Polici nad Metují společnou vstupenku.

Během vánočních prázdnin mají obě muzea otevřeno denně od 9 do 17 hodin. Pouze na Nový rok 1. ledna budou obě expozice uzavřeny.

Cena workshopu je 50,- Kč za osobu.

Všem návštěvníkům a příznivcům stavebnice Merkur přejeme mnoho pohody v roce 2022 a těšíme se na společné setkání v expozici jedinečného muzea v Polici nad Metují.

Pavel Frydrych
Muzeum stavebnice Merkur
www.merkurtoys.cz

Vyhledat místo
Interaktivní mapa