Úspěšný rok pro Kartu hosta

Že nevíte, co to Karta hosta Broumovsko je? Pak nám dovolte vám ji ve stručnosti představit. Karta hosta poskytuje návštěvníkům, kteří se ubytují na území Broumovska, řadu slev a výhod. Aktuálně je členem karty hosta 45 ubytovacích kapacit, jejichž hosté mohou kartu získat. Současně spolupracujeme s 20 místy, která poskytují návštěvníkům slevy. Mezi poskytovatele patří Adršpašské a Teplické skály, Muzeum Stavebnice Merkur a Muzeum papírových modelů, koupaliště v Teplicích a Polici nad Metují, Klášter Broumov, Farma Wenet, Měděný důl Bohumír, Zámek Adršpach, Centrum Walzel, Golf Club Grosshof, Mlýn Dřevíček, Sportcentrum a Skiareál v Teplicích nad Metují a Bigboš Křinice.

Cílem karty je rozložení návštěvnosti primárních atraktivit, v tomto případě Adršpašských skal a popularizaci méně známých památek. Současně karta hosta podporuje prodloužení pobytu v sezóně a zvyšuje návštěvnost v mimosezóně. Karta hosta cílí na podporu ubytovatelů, kteří odvádí ubytovací poplatky a tím přispívají k přirozenému rozvoji turismu na Broumovsku.

Rok 2023 byl pro kartu hosta velmi úspěšný. Dohromady se vydalo 2464 karet, což je téměř o devadesát procent více než v roce 2022. Za tři a půl roku funkčnosti karty bylo celkem vydáno 5118 karet. Velkým úspěchem také bylo představení karty hosta na prosincovém Kolegiu cestovního ruchu Královéhradeckého kraje, kde vzbudila velký zájem a stává se příkladem dobré praxe v CR. I díky množícím se dotazům na kartu hosta z řad návštěvníků, se zvýšil zájem samotných poskytovatelů ubytování a sami se hlásí o možnost, být její součástí. Společnost pro destinační management neustále pracuje na získávání nových poskytovatelů služeb, a proto věříme, že letošní rok bude pro Kartu hosta Broumovsko opět úspěšný.  

Aktuálně pracujeme na zpracování analýzy, při které využijeme získaných kontaktů z karty hosta, k tomu, abychom zjistili, kam mimo hranice Broumovska návštěvníci vyrážejí na výlety. Podle obdržených dat pak budeme dále postupovat při získávání nových partnerů.

Pokud provozujete ubytování a tento náš produkt vás zaujal, více informací naleznete na: www.broumovsko.cz/kartahosta nebo nás neváhejte kontaktovat na emailu: sdmb@broumovsko.cz.  

Vyhledat místo
Interaktivní mapa