Opět po roce se blíží Dobročinný večer pro Broumovsko

Broumov – V broumovském klášteře se v pátek 13. srpna uskuteční Dobročinný večer pro Broumovsko. Tradiční společenská akce, jejíž výtěžek putuje na podporu projektů na Broumovsku, začne v 18 hodin v Opatských sálech.

Dobročinný večer pro Broumovsko je společenskou akcí, na které se setkávají pozitivně naladění lidé, vnímající zodpovědnost za rozvoj regionu. Každoročně se koná v předvečer veřejné ochutnávky vín Vinum et Cetera.

Hosté mohou v průběhu večera, který je doprovázen ochutnávkou vybraných vín, vynikajícím jídlem a příjemnou hudbou, projevit filantropii a účastnit se dražby uměleckých předmětů, obrazů, fotografií nebo rukodělných výrobků v tiché aukci a později se zapojit do veřejné aukce vín. Výtěžek z celého večera putuje do grantového programu "Máme rádi Broumovsko" na podporu místních projektů a také na podporu vybraných projektů Agentury pro rozvoj Broumovska. 

O hudební program celého večera se postará dívčí kapela VESNA. Vstupné je 500 Kč, v ceně je zahrnuta ochutnávka vín, raut i hudební program. Výtěžek ze vstupného bude zahrnut do výnosu večera. Zájemci se mohou registrovat na emailu: dobrocinny.vecer@broumovsko.cz.

Kateřina Ostradecká
Agentura pro rozvoj Broumovska
Vzdělávací a kulturní centrum Broumov
Tel: 491 521 283, 723 282 214
E-mail: katerina.ostradecka@broumovsko.cz

Vyhledat místo
Interaktivní mapa