Na pultech informačních center naleznete nové Zimní.Broumovsko

O čem se v novinách Zimní.Broumovsko 2021/2022 dočtete? 

Zda bude Broumov v roce 2028 Evropským hlavním městem kultury, ještě nevíme, představíme vám ale, co pro to už dnes na Broumovsku děláme a co všechno připravujeme. Jsou to nejen velké akce republikového významu jako každoroční Broumovské diskuse, řada koncertů, výstav, divadelních představení a dalších kulturních akcí v broumovském klášteře a jeho galeriích, ale i pozvánky do komornějšího prostředí polické Dřevěnky, Měděného dolu Bohumír, Muzea stavebnice Merkur nebo Muzea papírových modelů.

Celá dvoustrana v tomto čísle je věnována odrazu broumovského kláštera v české literatuře. Geopark Broumovsko na další straně představuje zkameněliny v místních pískovcích a opukách.

Zimní.Broumovsko přináší i pozvánky do zimních skalních měst, na Javoří hory a také aktuální nabídku pro vyznavače lyžování všeho druhu.

Noviny jsou k dispozici od 4. listopadu ve všech informačních center na Broumovsku i v jeho nejbližším okolí a na obecních úřadech. Zimní.Broumovsko si můžete si i přečíst v elektronické verzi, která je dostupná na našich webových stránkách.

Vyhledat místo
Interaktivní mapa