Kultura na Koupálu se rozjíždí v červnu

Koupálo Janovičky letos nenabízí jen koupání, písčitou pláž, půjčovnu, moderní skluzavku, pumptrack a další sportovní využití, ale nabídne také kulturní léto v podobě koncertů, divadel, letního kina a tradiční akce BCB Summer Jibbing 2022.

Celá sezona odstartuje 4. června akcí RAP OPEN, která přivítá přední jména rapové scény. Letňák na Koupálu je potom název pro sérii pravidelných venkovních promítání. Startujeme 21. června filmem Zátopek od 21:30. Další filmy budou uvedeny v podrobnějším programu promítání, ale jmenovat můžeme například obnovenou premiéru Samotářů po dvaceti letech nebo Spalovače mrtvol.

V letošním roce se můžete těšit kromě kulturních akcí také na rozšířený bar a nové atrakce. O vaše plné žaludky se postará nový kuchař.

Srdečně Vás zveme také na další měsíce na Koupálu – čeká Vás Divadlo v Řeznické – představení ve Smyčce – 1. července, koncert Čechomoru – 9. července, tradiční BCB Summer Jibbling 15.–17. července, koncert Olympiku – 12. srpna a celý program doplní 2.–3. září Metal Festival a 8. září představení Benátky pod sněhem. Předprodej na vybrané akce v síti Ticketportal, SMSTICKET a opět ve zdravotnických potřebách v Broumově.

Těšíme se na Vás na Koupálu na Janovičkách.

Tým BCB Koupálo Janovičky
E-mail: info@bcb-janovicky.cz
Tel.: +420 702 088 549

Vyhledat místo
Interaktivní mapa