Lokalita: Chata pod Korunou
Začátek: 25. 5. 2024, 14:00

Web: chata-pod-korunou.cz/
GPS souřadnice:
50°31'59,248"N
16°19'37,157"E
Pokud byste chtěli bližší informace nebo měli vlastní nápad, jak akci obohatit, dejte vědět na 731 505 445 nebo okraslovaci@email.cz.

Martínkovický chlebník

Rádi bychom pozvali všechny příznivce domácího pečení na přátelské setkání milovníků křupavých kůrek "Martínkovický chlebník", které se uskuteční v sobotu 25. května 2024 na Chatě pod Korunou v Martínkovicích. 

Martínkovický chlebník bude nesoutěžní přehlídkou domácích chlebů; domácí rohlíky, pletýnky, bagety a další druhy pečiva jsou však také vítány a vše může být jak z kvásku, tak z kvasnic.

Pečete chleba? Určitě s sebou vezměte svůj třeba ještě teplý bochník, pořádně všechny společně ochutnáme, probereme nástrahy domácího pečení a pobavíme se o tajných tipech, díky kterým se dá v domácích podmínkách udělat ten nejlepší chleba. Můžeme vyměnit zkušenosti, kvásky i recepty.

Pro ty, kteří o chlebem provoněném domě zatím jen sní, předvedeme postup domácího pečení základního kváskového chleba. Určitě si můžete taky přijít pro kvásek, recepty, rady, podporu a motivaci.

Událost je samozřejmě i pro ty, kteří sice s pečením nemají v plánu začínat, ale chtěli by přijít ochutnat nejlepší pečivo v širokém okolí.

 

Místo konání
Chata pod Korunou

Chata pod Korunou

Chata se nachází v obci Martínkovice. Na křižovatce se dáte směrem pod Broumovské stěny a dojedete téměř na konec, kde odbočíte vlevo. Mezi pastvinami pro dobytek dojedete na kraj

Detail místa
Vyhledat místo
Interaktivní mapa