Lokalita: Konferenční sál IC Broumovska
Začátek: 11. 6. 2024, 18:00

Web: www.broumov-mesto.cz/
Vstupné: 100 Kč. 

Kino: Láska na zakázku

Město Broumov vás zve do kina na novou českou romantickou komedii Láska na zakázku režisérky Evy Toulové, ve kterém se mimo jiné představí broumovská rodačka Uršula Kluková. 

 

Hlavní hrdinové nastupují do práce snů a jejich život konečně nabírá ten správný směr. Anebo že by to nebyla zas taková procházka růžovým sadem, jak si představovali? Eva (Eva Toulová) sice získává, jako jediná žena, práci v nejlepší reklamní agentuře v zemi, to ale ještě netuší, že pod vedením sexistického šéfa (Václav Vydra). Vítek (Martin Kraus) se zase po letech konečně odhodlal otevřít si vlastní hypnoterapeutickou ordinaci, naráží ale na nepochopení okolí, které nemá ani ponětí, co od hypnoterapie čekat. Všechno se otáčí ve chvíli, kdy Eva dostává zakázku na reklamu, která má jediný cíl – aby se dotyčný do klientky zamiloval. 

Zdroj: Bontonfilm

 

 

Místo konání
Konferenční sál IC Broumovska

Konferenční sál IC Broumovska

Konferenční sál IC Broumovska se nachází na Mírovém náměstí v budově informačního centra. Konferenční prostory jsou pravidelně využívány k pořádání konferencí, koncertů, promítání, besed apod.

Detail místa
Vyhledat místo
Interaktivní mapa