Začátek: 11. 8. 2022, 18:00

Vstupné dobrovolné.
Polovina výtěžku bude věnována na záchranu kostela Nejsvětější Trojice ve Zdoňově.
Pořádá: Petr Kohl

 

Dvojkoncert na 6 gongů

Vibrace gongů blahodárně působí na tělo i mysl. 6 gongů vše ještě umocní. Srdečně Vás zveme. Zahraje Miroslav Noe z Prahy a Petr Kohl ze Zdoňova. Zážitek je neopakovatelný a intenzivní. Zvuk gongů Vám rozvibruje všechny buňky v těle.

Miroslav Noe je hudební skladatel experimentátor a konceptualista, kytarista, hráč na gong, nakladatel, literát, kartář, rodným jménem Miroslav Šimáček. Narodil se v Praze 7. 11. 1956, v roce 2006 přijal s rodinou příjmení Noe. V průběhu života spolupracoval s mnoha významnými osobnostmi na hudební, výtvarné, novinářské, literární, filmové, technické a terapeutické scéně. „Měl jsem to štěstí,“ říká, „že hned několik z těchto odlišných aktivit dostalo ocenění ve světě.“ Více na www.miroslavnoe.org Petr Kohl se více než 30 let zabývá osobním rozvojem a hrou na gongy a další nástroje. Petr je mimo jiné i průvodcem v Magickém Adršpachu (www.magickyadrspach.cz).


 

 

Místo konání
Teplice nad Metují

Teplice nad Metují

Město Teplice nad Metují leží v malebném údolí na horním toku řeky Metuje v blízkosti státní hranice s Polskem. Celé území města patří do CHKO Broumovsko. Podstatnou část katastru města pokrývá národní přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály, které patří

Detail místa
Vyhledat místo
Interaktivní mapa