Začátek: 13. 7. 2024, 16:00

Web: www.teplicenadmetuji.cz/
Vstupné 350 Kč na dětský program i koncerty, děti do 15 let zdarma (odpoledne nejvíce dvě děti v doprovodu dospělého). 

Bachtale Apsa/ Musica Balkanika

Město Teplice nad Metují a SDH Zdoňov zvou na odpoledne plné hudby a zábavy pro děti s Bárou Hrzánovou, Mário Bihárim a kapelou Bachtale Apsa a také brněnskou Musica Balkanika. 

Název Bachtale Apsa, v překladu Slzy štěstí, vyjadřuje pestrost nálady a emocí, které hudba, nejenom ta romská, od nepaměsti v posluchačích vyvolává. Kapela spojuje muziku balkánských, maďarských, španělských, ruských i slovenských Romů. Brněnská skupina Musica Balkanika hraje, zpívá a tančí v neodolatelném balkánském rytmu na pomezí srbské tradice a gypsy jazzu. 
 
Již od 16 hodin bude probíhat tvořivé odpoledne pro děti, přijede kovář se svou prvorepublikovou kovárnou, s indiánem si vyrobíte lapač snů, teta pekařka s vámi upeče a ozdobí ty nejlepší perníčky nebo si ve výtvarné dílně vytvoříte postavičky broučků a zvířátek. 
 
 
 

Místo konání
Teplice nad Metují

Teplice nad Metují

Město Teplice nad Metují leží v malebném údolí na horním toku řeky Metuje v blízkosti státní hranice s Polskem. Celé území města patří do CHKO Broumovsko. Podstatnou část katastru města pokrývá národní přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály, které patří

Detail místa
Vyhledat místo
Interaktivní mapa