Lokalita: Broumov
Začátek: 4. 8. 2021, 19:00

GPS souřadnice: 50°35'10,297"N, 16°19'59,984"E

ArtCafé Open air: Nina Rosa

Termín konání: 4. 8. 2021 od 19:00
Místo konání: Klášterní zahrada (Sál Kreslírna v případě nepřízně počasí), Klášter Broumov
Vstupné: 190 Kč / 150 Kč (pro členy klubu ArtCafé)
Prodej vstupenek: Předprodej on-line nebo v pokladně prohlídkového okruhu​
Pořádá: Vzdělávací a kulturní centrum Broumov

Nina Marinová je slovenská zpěvačka, houslistka a skladatelka žijící v Praze. Založila hudební projekt NINA ROSA, který pojmenovala po svém nejoddanějším fanouškovi - své babičce.

NINA ROSA je trio hudebníků - Nina zpívá a hraje na housle, další členové - Antonín Drapa hraje na basu, bicí, perkuse a bendžo a Michal Mihok kromě akordeonu obsluhuje také syntetizátory. Členové kapely potkala Nina během svého studia na jazzové konzervatoři v Praze. Po několika koncertech, festivalech a vystoupeních obdrželi přívlastky jako "objev sezóny" či "slovenská Amy Winehouse". V Rádiohlavách 2017 Radia_FM byla NINA ROSA nominovaná na Objev roku. V písních Niny Rosy je cítit lásku k hudbě a cestovaní, prolínají se tu reálné i vymyšlené jazyky. Žánrově kapela reprezentuje slovenský jazz manouche, vršovický pop, kapverdské indie, anglické reggae a různé jiné.

Místo konání
Klášter Broumov

Klášter Broumov

Impozantní barokní komplex broumovského kláštera na vás dýchne bohatou historií a můžete tu s přehledem strávit celý den. Na celoročně přístupný prohlídkový okruh této národní kulturní památky můžete vyrazit i

Detail místa
Vyhledat místo
Interaktivní mapa