Lokalita: Městská knihovna Broumov
Začátek: 14. 4. 2024, 10:00

Web: www.sympoziumilustrace.cz/
GPS souřadnice:
50°35'9,281"N
16°19'55,181"E

Pro dospělé a děti od šesti let

Doba trvání je asi 90 minut 

Vstupné: 60 korun

Rezervace lístků zde

100+1 Obličej s Kristýnou Plíhalovou

Sympozium ilustrace a město Broumov zve na workshop pro děti i dospělé. 

Objevte tajemství komiksové kresby obličeje. Jak jednoduše vyjádřit kresbou radost, vztek, překvapení, únavu? To všechno a mnohem víc vyzkoušíme. Pro účast není nutné umět kreslit. Tohle zvládne každý. Nakonec si vyrobíme zábavnou postavičku s výměnným obličejem pro každou příležitost. 

Kristýna Plíhalová Vystudovala DAMU, obor dramaturgie. Načerpané vědomosti uplatňuje při tvorbě komiksů, které se věnuje více než jednu dekádu. Komiksy jí vycházejí pravidelně v různých časopisech. V krátkých komiksových příbězích, které publikuje na sociálních sítích, zaznamenává nejrůznější dobrodružství svých dětí. Ilustrovala řadu knih pro děti a mládež a svými schopnostmi přispívá k tvorbě dětských pořadů České televize. Pokud nekreslí pracovně, kreslí si jen tak pro radost. Pokud nekreslí, maluje. Pokud nemaluje, sní o barvách, linkách a bublinách.

 

Místo konání
Městská knihovna Broumov

Městská knihovna Broumov

Městská knihovna Broumov sídlí v budově na Mírovém náměstí 52, v prvním patře. Přístupná je hlavním vchodem z náměstí, přístup do knihovny není bezbariérový. V knihovně můžete využít služby

Detail místa
Vyhledat místo
Interaktivní mapa