Jízdárna Hejtmánkovice

Jízdárna Hejtmánkovice je vhodným místem pro všechny, kteří si chtějí odpočinout v překrásné přírodě. Zážitek obohatí i Fríští koně, které se na Jízdárně chovají, toto jedinečné plemeno může na svém hřbetě provést krajinou Broumovské kotliny i naprosté začátečníky.

Celý areál byl vybudován na typických českých základech, tento koncept nenarušuje ani moderní vybavenost prostor a tak zde najdete překrásná kachlová kamna, na kterých nemusí vyspávat jen Honza. Můžete se zde vrátit zpět ke svým kořenům a zavzpomínat, jaké to bylo na chalupě u prababiček.

Jízda probíhá vždy s doprovodem, skládá se z 15 minut přípravy koně a 45 minut vyjížďky na koni, v termínu dle vzájemné domluvy.

Pro vaše bezpečí Vám zajistí ochrannou přilbu a vestu. Na jízdu je vhodné si obléci jezdecké kalhoty, chapsy (kožené návleky) a především pevnou obuv. Pokud speciální výbavu nevlastníte, postačí i přilnavější kalhoty a podkolenky. Je to důležité jak pro lepší pohodlí vaše, tak i koně.

CENÍK:
  • Cena za hod. jízdy  700 Kč / jezdec.
  • Cena za 10 hodin  5.400 Kč.
  • Cena za 12 hodin 6.700 Kč

Jízda na poníkovi je krásným zážitkem kdy si můžete přijít užít příjemné slunečné odpoledne. Projít se ke křížku s krásným výhledem na celé Broumovsko.

Každé dítě vybaví jezdeckou přilbou a ochrannou vestičkou. Doporučujeme dítě vhodně obléci k jízdě na koni. I v letním období je třeba pevná obuv, přilnavé (nebo alespoň dlouhé) kalhoty a delší ponožky. Nejde jen o bezpečnostní prvky, ale také o základní pohodlí jezdce a poníka. V šatně je vždy možné se před jízdou převléknout.

CENÍK jízdy na poníkovi:
  • Cena za hodinu jízdy 450 Kč / poník. Děti se mohou i prostřídat.
  • Cena za permanentku 10 hodin na poníkovi 4.100 Kč (s platností 6 měsíců).

Kontakt

Jízdárna Hejtmánkovice

Broumovský grunt s.r.o.

Hejtmánkovice 193, Broumov

tel.: 777 762 312 

e-mail: info@jizdarna-hejtmankovice.cz    

 

Vyhledat místo
Interaktivní mapa