Lokalita: Teplice nad Metují
Tel.: +420 775 649 481
E-mail: info@mlynteplice.cz

Web: mlynteplice.cz
GPS souřadnice:
50°35'5,42"N
16°10'19,65"E

Dětský koutek Dětský koutek
Parkování Parkování

Apartmány Ve Mlýně

Karta hosta

Naše Apartmány jsou v klidné části městečka Teplice nad Metují, odkud je vše na dosah a přitom užijete klidu mimo ruch ostatních turistů a shonu.

Nechte se unést atmosférou bývalého mlýna z roku 1855. Užívejte domácího klidu, který Vám poskytnou naše luxusní apartmány, vybavené tak jako by jste byli doma. Kuchyňka s veškerým příslušenstvím potřebným k uvaření dobrého oběda nebo večeře na každém apartmánu.

Všechny krásy našeho kraje jsou u nás nadosah. Jsme kousek od vstupu do skal a do prvního lesa plného hub je to co by kamenem dohodil.

Projděte se po místech kudy mlynář nosil pytle s moukou. Odpočiňte si na přilehlé zahrádce, kde klokotá vodní náhon, co dříve roztáčel mlýnské kolo, které pohánělo celý mlýn.

Při odpočinku se kochejte stavbou navrženou dávnými architekty nebo si opečte se svými blízkými buřty na ohýnku, který Vám rádi připravíme. Rádi Vám také zapůjčíme gril na kterém se dá opéct lecjaká dobrota.

Zahradu naši hosté s oblibou využívají k posezení u vínka či snídaně

Vaše děti se mohou vyřádit na nové houpačce nebo při stavbě hradu na pískovišti.

Pro ty starší máme k zapůjčení švihadlo, petanque, líný tenis, pexeso, karty, hru aktivity, člověče nezlob se, rakety na squash, plyšáky, dětské knihy, pověsti o blízkém okolí…. a až se unaví mohou využít wifi připojení zdarma nebo tv se satelitem.

Ve Mlýně Vám s ochotou uschováme Vaše kola nebo Vám můžeme půjčit naše kola GHOST , proto již nic nebrání poznávání skal a krásné přírody z jejich sedla. Využít tak můžete několik desítek km cyklistických tras.

Pokud Vám kolo nic  neříká můžeme pro Vás zajistit romantickou projížďku na koních divokou přírodou.

Pro ty co mají raději modernější zábavu či adrenalin, zajistíme jízdu na motokárách či horských kárách.

Ani v zimě se u nás nebudete nudit – skiareál je od mlýna vzdálen 500m a pro milovníky běžek jsou k dispozici udržované tratě, které vedou přímo od mlýna a nádherné trasy jsou přímo zasněženými skalami. Využít můžete i našich slev v místní kryté hale.

Snažíme se Vám dát více než jiné pensiony, proto uvítáme Vaše návrhy na zlepšení a vyhovíme každému Vašemu přání :-)

  

Vyhledat místo
Interaktivní mapa