Web: www.klasterbroumov.cz/kde-se-najist/u-tri-ruzi
GPS souřadnice:
50°35'8,845"N
16°20'2,486"E

Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup
Nekuřácké Nekuřácké
WiFi WiFi

U Tří růží

Náš tip

Restaurace v broumovském klášteře

Restaurace U Tří růží je součástí klášterního komplexu v Broumově a spolu s kavárnou Café Dientzenhofer jsou klidným prostředím s kvalitní gastronomií pro místní i návštěvníky kláštera a Broumova.

U Tří růží navazuje svým umístěním a názvem historicky na hostinec, který byl ve stejných prostorách broumovského kláštera od 17. století až do počátku 20. století. Název U Tří růží odkazuje ke znaku a symbolice benediktinského řádu.

Restaurace, otevřená v červnu 2018, klade důraz na kombinaci moderního pojetí interiéru v kombinaci s historickým prostorem národní kulturní památky kláštera v Broumově. Menu hledá inspiraci v místních tradicích a surovinách.

Restauraci s pivní tankovnou tvoří samotný prostor, který přímo komunikuje s kuchyní. Při vstupu hosty vítá útulný výčep pro 56 osob s pohledovými tanky a původními kamny. V zadní části domu je sál pro 72 osob, kde je možné uspořádat svatební hostinu, firemní večírek nebo konferenci. Růžový dvůr poskytuje příjemné místo pro odpočinek se zahrádkou pro 40 osob a samostatným venkovním barem.

Kontakt:

Markéta Škorpilová, provozní
restaurace@klasterbroumov.cz
+420 739 642 083

AKTUÁLNÍ JÍDELNÍČEK | 25.– 29. 9. 2023

Vyhledat místo
Interaktivní mapa