Bigboš Křinice

Výhody s Kartou hosta Broumovsko:

  • cena vstupenky kupované na místě za cenu z předprodeje

23. 7. 2022 si budete moct dát pohodu na statku při zajímavých kapelách, jídle, pití a dobrých lidí. Bigboš pořádá již po sedmnácté kapela KLUCI na typickém statku "broumovského typu" v obci Křinice.

Na Bigboši namátkou v minulosti vystoupili: Buty, Sunshine, Airfare, Pavel Dobeš, Fast Food Orchestra, 4 akordy ... Stylové rozmanitosti se u nás meze nekladou. Společně budujeme tradici hudební akce na unikátním místě, která zajímá širokou veřejnost a přispívá ke kulturní rozmanitosti Broumovska. Obec se nachází v malebném úpatí Broumovských stěn. Statek je pár metrů od pastviny pro ovce a hned vedle rybníčka a polí. Ideální místo k odpočinku vybízí na chvíli "vypnout" a pobavit se u dobré hudby, jídla i pití.

Louka vedle statku je připravena pro vás k volnému stanování. Nemusíte se pak štrachat po silnici do města a v klidu složíte hlavu na místě. Doporučujeme dorazit na festival z blízkého okolí pěšky, na kole nebo busem. Pár parkovacích míst máme, ale Křinice jsou malá obec s úzkou silnicí, pokud necháte auto doma, předejdete komplikacím. Na statku najdete jídla dostatek: klobásy, buřty, něco vege i okurku do ruky pro znalce. K pití dvě značky piva a slušný výběr panáčků a drinků.

Chci se dozvědět víc

Vyhledat místo
Interaktivní mapa