Lokalita: Teplice nad Metují
Tel.: +420 774 757 212
E-mail: info@wonder-full-life.cz

Web: wonder-full-life.cz
GPS souřadnice:
50°36'48,673"N
16°10'48,07"E

Wonder Full Life Centrum

Centrum bylo vybudováno na základech starého německého statku na krásném, odlehlém, přesto snadno dostupném místě v přírodě nedaleko Adršpašsko-Teplických skal. Při stavění jsme kladli důraz na maximální využití přírodních materiálů. Interiér centra tvoří hliněné omítky, keramika, pískovec a masivní dubové a smrkové dřevo.

Ubytovací kapacita je 15 lůžek rozmístěných do pěti pokojů. Postele obsahují přírodní matrace od Oty Reisse a firmy Grossmann, lůžkoviny jsou kombinací vlny, peří a 100% bavlny. Pokoje mají dostatek úložného a odkládacího prostoru v podobě skříní, komod a nočních stolků.

Sociální zařízení nejsou součástí pokojů, jsou umístěna zvlášť v počtu 3 koupelny (záchod, umyvadlo, sprchovací kout) a jedno samostatné WC. 

Tělocvična/seminární místnost je umístěna ve 2. patře (podkroví + vikýř) a její kapacita je odvislá od povahy semináře, ale koresponduje s ubytovací kapacitou centra, ať už se jedná o pohybovou či nepohybovou činnost. Je vybavena 15 sedacími pytli různých barev a typů, několika futony a matracemi, projektorem se stahovacím plátnem, je dokonale ozvučena a obsahuje zrcadlovou stěnu.

Společenská místnost v přízemí, která slouží také jako jídelna, je vybavena krbem a pianinem. Je možné využít sauny s relaxační místností. Stravu připravujeme v prostorné, kvalitně vybavené kuchyni. Vaříme na plynu a používáme nerezové, smaltované a litinové nádobí. Centrum je vybaveno bezdrátovým internetem.

K dispozici a užívání jsou také prostory kolem domu. Květinovo-bylinková zahrada, ohniště, travnaté hřiště s brankami o rozměrech 17 m x 11 m a dětské hřiště s prvky i pro dospělé (trampolína, slackline, lanovka, hrazdy, houpačky, kruhy a sestava se skluzavkou, mosty, žebříky, lany, lezeckou stěnou a domečkem).

Shiatsu masáž

Potýkáte se s nějakým zdravotním problémem? Bolí vás určité místo nebo celé tělo? Špatně spíte nebo se nedokážete soustředit? Popř. jste zdraví jedinci a prostě si čas od času rádi dopřejete potěšení a nepopiratelný zdravotní přínos z lidského dotyku? Pak je tu pro Vás Shiatsu masáž. Taková, po které Vám Vaše tělo i duše poděkuje.

Ještě jste nikdy o Shiatsu masáži neslyšeli? Shiatsu je systém masážních technik původem z Japonska. Své teoretické a praktické kořeny odvozuje od starodávných filozofických a léčitelských tradic Dálného Východu.
Samotné slovo shiatsu znamená v překladu “tlak prsty”. V Shiatsu se využívá tlaku prstů, na rozdíl od jehel používaných v akupunktuře. Používáním tlaku a fyzických dotyků na energetické dráhy a body na těle se vyrovnává oběh tělesné energie (Ki neboli čchi). Cílem shiatsu je navozovat a podporovat procesy přirozeného sebeuzdravování a stavu pohody, a udržovat tak zdraví skrze vyrovnávání energetického systému jedince. Shiatsu může pomoci při odstraňování širokého spektra fyzických i psychických obtíží.

Shiatsu masáž je hluboce relaxační a zároveň posilující a osvěžující. Masáž se provádí na futonu přímo na zemi. Nepoužívají se oleje ani emulze, k doteku dochází přes oděv. Masírovat Vás bude Bob Carr. Bob vyučoval Shiatsu na Ohio College of Massotherapy v USA, v Kushiho institutech v Japonsku, Německu a USA a v mnoha dalších zemích.

Vyhledat místo
Interaktivní mapa