Centrum Walzel: Fabrika na zážitky

Mohutná stavba, která připomíná svou mnohaletou tradici

U nás můžete zažít to, co jste si vždy přáli. Můžete se výborně najíst a nebát se vysokého účtu, můžete střílet a nemusíte mít zbraň ani oprávnění, můžete si zahrát na profesionální bowlingové dráze a přitom...Přijďte a přesvědčte se sami! Zastavte se po náročném dni v zaměstnání nebo po vyčerpávajícím putování za krásami Broumovska u nás. Navštivte nově otevřené volnočasové Centrum Walzel v Meziměstí a vychutnejte si společně s přáteli či rodinou jeho pohostinnou atmosféru. A co všechno tady na Vás čeká?

Salon Walzel – slouží pro školení, firemní večírky, rodinné oslavy a podobné akce. Pro veřejnost je otevřen také při příležitosti nabídek speciálních menu. Salonek nabízí možnost videoprojekce, disponuje místem až pro 100 osob.

Solná jeskyně – relaxačně ozdravné zařízení nejen pro dospělé, které Vám za 45 minut pobytu nahradí 2-3 dny strávené u moře.

Víceúčelový sál – prostor určený k pořádání společenských akcí či selských trhů. Prostor je vybaven pódiem, audio a videoprojekcí. Součástí sálu je také 8 metrový bar s širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.

Střelnice – je nejmodernější krytou střelnicí v České republice. Nabízí tři různě dlouhé střelnice. 16 m dlouhá interaktivní projekční střelnice pro krátké zbraně, 25 m střelnice s inteligentním progresivním terčovým systémem pro krátké zbraně a 50 m interaktivní projekční střelnici pro dlouhé zbraně. Všechny střelnice jsou určeny pro ostré střelby, pro profesionály i pro každého, kdo si chce střelbu z opravdových zbraní vyzkoušet. Střelnice má k dispozici několik zkušených instruktorů, kteří mohou zájemce připravit na získání zbrojního pasu.

Lezecká stěna – 13 metrů vysoká lezecká stěna je ideálním místem, kde si potrénovat nebo vyzkoušet základy horolezení. Protože je Broumovsko regionem pískovcových skal a rájem pro horolezce, je lezecká stěna ideálním místem, kam zajít při nepřízni počasí. Stěna je připravená také pro výcvik hasičů, policistů a školení výškových prací.

Boulderingová stěna – nabízí bezpečné lezení bez jištění. Přijďte vyzkoušet svoji fyzickou kondici a potrénujte svoje svaly. Když se neudržíte, nevadí, vždycky spadnete do měkkého – pod celou stěnou jsou umístěny matrace.

Bowling bar – to je příjemné spojení zábavy a sportu pro každého. Bowling bar Walzel nabízí 4 profesionální dráhy od firmy QubicaAMF, na každé dráze může hrát až 8 hráčů zároveň. Naše dráhy nabízejí možnost výsuvných mantinelů. Ti nejmenší hráči pak vždy mají jistotu, že jejich koule doputuje do správného cíle – přímo ke kuželkám. Součástí bowling baru je také zábavní laserová střelnice, na které si každý může vyzkoušet základy střelby s laserovou zbraní.

Cvičební sál & posilovna – prostor pro ty, kteří rádi potrápí svoje tělo. Oba prostory jsou plně klimatizovány a vybaveny profesionálním ozvučením. V prostorách cvičebního sálu můžete využít několika druhů skupinových cvičení. V posilovně pak můžete protáhnout svoje tělo na nejrůznějších posilovacích strojích.

Vyhledat místo
Interaktivní mapa