Web: www.jizdarna-hejtmankovice.cz
GPS souřadnice:
50°36’13°32'9,6"N
16°17’21°5'6"E

Jízdárna Hejtmánkovice

Jízda na Fríských koních

Jízda probíhá vždy s doprovodem, skládá se z 15 minut přípravy koně a 45 minut vyjížďky na koni, v termínu dle vzájemné domluvy.

Pro vaše bezpečí Vám zajistíme ochrannou přilbu a vestu. Na jízdu je vhodné si obléci jezdecké kalhoty, chapsy (kožené návleky) a především pevnou obuv. Pokud speciální výbavu nevlastníte, postačí i přilnavější kalhoty a podkolenky. Je to důležité jak pro lepší pohodlí vaše, tak i koně.

CENÍK:

Cena za hodinu jízdy  

700 Kč / jezdec

Cena za 10 hodin  

5 400 Kč

Cena za 12 hodin 

6 700 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Jízda na ponících

Jízda na poníkovi je krásným zážitkem, kdy si můžete přijít užít příjemné slunečné odpoledne. Projít se ke křížku s krásným výhledem na celé Broumovsko. Vy se pokocháte krajinou a dítě bude mít tu největší radost pod sluncem, kterou zažije na hřbetu koňského kamaráda. Po svezení na děti čeká ještě překvapení v podobě našeho koutku se zvířátky, kde si jich mohou spoustu také pohladit.

Každé dítě vybavíme jezdeckou přilbou a ochrannou vestičkou. Doporučujeme dítě vhodně obléci k jízdě na koni. I v letním období je třeba pevná obuv, přilnavé (nebo alespoň dlouhé) kalhoty a delší ponožky. Nejde jen o bezpečnostní prvky, ale také o základní pohodlí jezdce a poníka. V naší šatně je vždy možné se před jízdou převléknout.

Jízda probíhá s doprovodem, skládá se z 15 minut přípravy koně a 45 minut jízdy na koni, v termínu dle vzájemné domluvy.

CENÍK:

Cena za hodinu jízdy 

450 Kč / poník (děti se mohou i prostřídat)

Cena za permanentku 10 hodin na poníkovi 

4 100 Kč (s platností 6 měsíců)

Cena za akční permanentku 12 hodin na poníkovi 

4 400 Kč (s platností 3 měsíce)

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Vyhledat místo
Interaktivní mapa