RICOCHET Broumov

umístění
Rybářská 333,
550 01 Nové Město, Broumov

Tel.: +420 732 618 218

www.slovanbroumov.wz.cz/ricochet.html
GPS souřadnice:
50°34'56.85"N
16°19'21.471"E

Parkování Parkování

RICOCHET Broumov

TJ Slovan Broumov pro vás připravil v součinnosti se soukromými investory otevření nové sportovní aktivity. Jedná se o výstavbu dvou kurtů pro hru ricochet. Ricochet je tak zvaný raketový sport. Jde o hru pro dva hráče v uzavřeném kurtu, velice podobné tenisu, pouze v menším prostoru a jen na jedné polovině kurtu. Kdo zná hru Squash tak je to obdobné, pouze na menším kurtu. Kurty jsou postaveny v nově dokončené budově na fotbalovém hřišti v prvním patře. Ricochet je sport pro všechny nadšence z pohybu, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví, ale i pro aktivní sportovce.

Ricochet jako vyrovnávací sport. Právě pro tuto situaci je Ricochet koncipován: je ideálním vyrovnávacím sportem pro všechny, kteří se chtějí zbavit stresu v krátkém čase a bez velkých nákladů. Po skončení práce a po 30 minutách Ricochetu se člověk cítí jako znovu zrozen a má stále ještě dostatek času v načatém večeru jít do kina, na disko, do restaurace nebo strávit klidný večer doma. I když Ricochet nehrajeme pravidelně, nevypadneme ze hry, je to hra svobodného rozhodování, když mám náladu, tak si jdu zahrát, ale ten kdo jednou Ricochet hrál, bude se k němu vždy vracet.

Ricochet jako tréninkový sport. Také pro ty, kteří sportují pravidelně pro upevněsvého zdraví a dobrou kondici, je Ricochet správnou volbou: šetří klouby dolních končetin, podporuje zlepšení stavu různých částí těla a tělesných funkcí od krevního oběhu, přes svalstvo pohybového ústrojí až po reakční schopnosti, reflexy a stabilitu. Má řadu předností před ostatními sporty, kde se hraje s raketou. Použitím stropu jako odrazové plochy se zvýšila zajímavost hry i pohyb po kurtu. Naproti tomu vhodná velikost hrací plochy zkrátila cestu zpět a snížila potřebu prudkého brzdění. Také vysoce kvalitní parketová podlaha šetří klouby dolních končetin a páteř, krátká raketa a lehký míček klouby ruky a paže. Slavnostní otevření proběhlo 12.září 2008. Pokud máte chuť si náš sport vyzkoušet, pak vám stačí si objednat volnou hodinu na telefonním čísle 732 618 218, vzít si sportovní obuv se světlou podrážkou, ručník a dobrou náladu. Vše ostatní je na nás. Vybavení vám samozřejmě rádi zapůjčíme. Na vaši návštěvu se těší členové nového oddílu TJ Slovan Ricochet. M.S.

Otevírací doba:

  • PO – PÁ 16:00 – 21:00
  • SO – NE 15:00 – 21:00
Vyhledat místo
Interaktivní mapa

Tipy z katalogu