Úspěch v soutěži DestinaCZe 2015

Broumovsko je vítězem soutěže DestinaCZe 2015 v kategorii „Cítit se jako doma - EDEN 2015“

Broumov - Region Broumovsko zvítězil v prestižní soutěži Agentury Czech Tourism v kategorii Cítit se jako doma - EDEN 2015. Slavnostní vyhlášení cen EDEN 2015 a DestinaCZe 2015 proběhlo v areálu Plzeňského Prazdroje ve čtvrtek 12. listopadu.

Jedná se o soutěže domácího cestovního ruchu, které pravidelně organizuje Agentura CzechTourism. Region Broumovsko, nominovaný v kategorii: Cítit se jako doma – EDEN 2015 společně s regiony Orlické hory a Podorlicko, Jeseníky, Slovácko a Železné hory, byl vyhlášen jako vítěz. Pro Broumovsko v této kategorii hlasovalo nejvíce lidí z široké veřejnosti, a to téměř 60 000.

 „Je to pro nás výzvou a zároveň máme velkou radost, že se nám daří u návštěvníků v regionu. Pevně doufám, že celý region Broumovska nejen v oblasti cestovního ruchu bude vzkvétat a bude se mu dařit i nadále. Osobně bych si přála, aby se nám dařilo udržovat přátelské prostředí, milou atmosféru a prostě přesně to, co bylo v naší nominaci: aby se tu lidé cítili jako doma,“ řekla Markéta Hanušová ze Společnosti pro destinační management Broumovska, která cenu za celý pracovní tým v Plzni přebrala.

V soutěži EDEN 2015 Evropská excelentní destinace se Broumovsko do finále své kategorie dostalo s produktem Broumovsko regionální produkt. Soutěž EDEN 2015 vyhrála destinace Jeseníky se svým projektem Ochutnejte Jeseníky. „Víme, že v regionální gastronomii a produktech s tím spojených jsme ve finále byli s regiony, které jsou daleko před námi. Ale chceme se tomuto tématu nadále věnovat a rozvíjet ho,“ dodala Markéta Hanušová.

Region Broumovsko v minulosti již jednou na soutěžích bodoval – v roce 2011 udělila porota Broumovsku zvláštní ocenění v soutěži EDEN 2011 za kulturní identitu regionu. Slavnostního večera se krom zástupců regionů, krajů poskytovatelů služeb v cestovním ruchu zúčastnil například moderátor Václav Žmolík nebo Iveta Toušlová, dvorní dáma pořadu Toulavá kamera.

Fotografie >>

Dokumenty ke stažení

TZ Broumovsko je jedním z vítězů v soutěži DestinaCZe

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Kateřina Agnolozzi
e-mail: katerina.agnolozzi@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov