Kalendář akcí

Vítání ptačího zpěvu v Broumově

Sobota 18. května 2019 od 7:30
Klášter Broumov / vstup do zahrady

Máte rádi přírodu a ptačí zpěv? Chcete se o ptácích a jejich životě něco dozvědět? Přidejte se k nám. Účast je zcela zdarma!

Sraz je v sobotu 18. 5. v 7:30 u vstupu do klášterní zahrady. Nejprve se rozhlédneme po ptácích klášterní zahrady, která je na avifaunu překvapivě bohatá. Odtud zamíříme parkem pomalu k řece. Na programu je poznávání  ptáků podle zpěvu, pozorování a odchyt ptáků s kroužkováním. Účastníkům doporučujeme vzít si dalekohledy. Pejsky, prosím, nechte doma. Předpokládaný konec akce je v 11:30.

Vítání ptačího zpěvu zaštiťuje Česká společnost ornitologická. Každý rok desítky dobrovolníků pořádají jarní vycházky za ptáky po celé ČR. Seznam všech letošních vítání naleznete na stránkách společnosti ZDE

Petr Kafka - tel.: 732 287 356, petr.kafka@centrum.cz
Alena Klírová - alena_rulfova@post.cz


Zpět na kalendář akcí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Kateřina Agnolozzi
e-mail: katerina.agnolozzi@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov