Kalendář akcí

Taneční workshop ÚHEL POHLEDU - EYMEN

Úterý 11. 6. 2019 od 14:30
Klášterní zahrada, Klášter Broumov (Dřevník v případě nepřízně počasí)

Pohybově hlasová dílna otevřená nejširší veřejnosti, vedená zkušenými lektorkami a protagonistkami projektu Úhel pohledu - Eymen. Účastník zažije propojování hlasu a pohybu formou hravých cvičení, která zvládne každý. Cílem je objevovat své vlastní a jedinečné vyjádření. Dílna je otevřená všem, na zkušenostech nezáleží, důležitá jen chuť objevovat a hrát si. 

Lenka Kniha B. je tanečnice, choreografka a lektorka. Absolvovala Duncan Centre v Praze a Folkwang Hochschule v Essenu. Umělecky působila mj v Kazachstánu, USA, Jordánsku, Egyptě, Zimbabwe, Ghaně a Španělsku, Francii, Italie, Německo, UK. Držitelka ceny Sazky za objev v tanci (2008) a ceny Jarmily Jeřábkové (2005). V roce 2010 reprezentovala ČR na mezinárodní výstavě Expo v Šanghaji.
Ridina Ahmedová je hudebnice, skladatelka a lektorka. Řadu let se věnovala jazzu, poté byla součástí různých hudebních projektů, mj Floex, spolupracovala s řadou hudebníků (Vladimír 518, Monika Načeva ad). Jako host si zazpívala s Bobby McFerrinem na jeho pražském koncertě. Je držitelkou ceny Next wave jako objev roku a za CD HLASkontraBAS byla společně s Petrem Tichým v roce 2016 nominovaná na cenu Anděl.

Na workshop naváže taneční představení v klášterní zahradě Úhel pohledu Ghana Dance Ensemble, Lenky Bartůňkové a Ridiny Ahmed. Představení se bude konat od 19:00. Představení se koná ve spolupráci s festivalem TANEC PRAHA 2019.

Vstupné: Představení od 19:00 100 Kč/ 70 Kč (pro děti, studenty, seniory a členy klubu ArtCafé)
                Workshop od 14:30 100 Kč/ 50 Kč (pro děti, studenty, seniory a členy klubu ArtCafé)
                Představení + Workshop 160 Kč/ 100 Kč (pro děti, studenty, seniory a členy klubu ArtCafé)
Prodej vstupenek: v pokladně prohlídkového okruhu nebo online níže
Pořádá: Agentura pro rozvoj Broumovska


Zpět na kalendář akcí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Kateřina Agnolozzi
e-mail: katerina.agnolozzi@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov