Noviny Broumovska - zima 2016

Broumovsko Vás osvěží na těle i na duši Vydejte se k jezírkům, odpočiňte si na koupalištích, napijte se ze studánek...

Zimní měsíce na Broumovsku jsou plné neopakovatelných přírodních scenérií skalních zákoutí a zasněžených
kopců, na které dohlédnete například z vyhlídky na Ruprechtickém Špičáku. Nejvyšší vrchol regionu v Javořích horách není zdaleka jedinou atraktivitou lákající k navštívení.

Zasněženou přírodou
Skalní města Adršpachu, Teplic nad Metují, skalní labyrint na Ostaši a Broumovské stěny. Návštěva skalních oblastí ukrytých pod ledovou peřinou může být nebezpečnější než v letních měsících, ale přináší zároveň neopakovatelné pohledy na ledové krápníky a skalní zákoutí. V Adršpachu se po zdolání prohlídkového okruhu můžete zahřát přímo na Zámku. Ten vám v zimních měsících nabízí výstavy a kulturní akce. Pro milov- níky sjezdového lyžování je připraven nejen Skiareál Kamenec v Teplicích nad Metují, ale také vlek Nebíčko a zajímavá místa pro lyžování v polském příhraničí. Máte raději běžky? Broumovsko je pro Vás ideální také na běžkařské výlety. Oblast Javořích hor, Policka nebo udržované okruhy v okolí Adršpachu a Teplic nad Metují jsou vhodné pro náročné sportovce i pro ty méně zdatné. Kdo chodí raději pěšky a vychutnává si při svých toulkách zvuk křupajícího sněhu, může se vydat například k Třípanskému ka- meni nebo do Broumovských stěn.

Fotografie >>

Dokumenty ke stažení

Celé číslo zimních novin Broumovska si můžete stáhnout z tohoto odkazu.

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Kateřina Agnolozzi
e-mail: katerina.agnolozzi@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov