Noviny Broumovska - léto 2016

Broumovsko Vás osvěží na těle i na duši Vydejte se k jezírkům, odpočiňte si na koupalištích, napijte se ze studánek...

V kraji pískovcových skal a barokních památek je krásně v každém ročním období. Jejich krásné scenérie se odráží v jezírkách, studánkách, hladinách řek nebo stékajících vodopádech. Pojďte s námi prozkoumat vodní živly Broumovska a nejen je. Vaši duši osvěží rozmanité turistické atraktivity. Ti, kteří se o ně starají, pro Vás každý rok připravují něco nového a zcela jistě zajímavého.

Voda, voděnka...
Vyzkoušejte si stále více oblíbený Nordic Walking a zkuste trasu v okolí Police nad Metují. Zavede Vás k rybníčku nebo na tzv. haltýře. Nevíte, co to je? Nalistujte str. 6 a hned budete moudřejší. Nejen děti potěší plavba na lodičce a vodopády v Adršpachu nebo výlet do Vlčí rokle v Teplicích nad Metují, ze kterých vyvěrá mnoho různých pramínků. (str. 3)? Malebná zákoutí studánek a tajemných pramenů objevíte při výletu Od studánky ke studánce. Inspirovat se můžete na str. 5. Zchladit se můžete ve stínu lesů Broumovských stěn, kde je pro vás připraveno putování po nejstarším turistickém značení z Hvězdy na Hejšovinu, po- cházející až z konce 18. století (str. 20). Rázem se tak ocitnete na cestách, po kterých chodili i naši předci....

Dokumenty ke stažení

Celé číslo letních novin Broumovska si můžete stáhnout z tohoto odkazu.

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Kateřina Agnolozzi
e-mail: katerina.agnolozzi@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov