Kalendář akcí

Literární Café

Srdečně zveme na neformální posezení v Café Dientzenhofer s rezidenty klášterního Literárního domku. V červnu se představí německá spisovatelka Maja Das Gupta, která působí jako spisovatelka na volné noze jak v městských a státních divadlech, tak i na nezávislé scéně. Z českých autorů to bude Alena Wágnerová, jež je autorkou několika knih a je nositelkou Ceny Pelikán, kterou udělují Listy za zásluhy o politickou kulturu a občanský dialog, a v roce 2017 jí byla udělena cena Gratias agit ministerstva zahraničí České republiky.

Pořádá: Agentura pro rozvoj Broumovska ve spolupráci s Českým literárním centrem, Goethe-Institutem a Městskou knihovnou v Broumově
Místo: klášterní kavárna Café Dientzenhofer
Vstup: zdarma


Zpět na kalendář akcí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Kateřina Agnolozzi
e-mail: katerina.agnolozzi@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov