Naučné stezky

QR kódové stezky

V regionu Broumovsko mohou nově návštěvníci při svém putování využít také moderních technologií - mobilních telefonů a informace si stáhnout do svých mobilů. Tzv. QR kódové stezky realizované ve spolupráci s Klubem českých turistů v Broumově najdou zájemci v současné době na informačních tabulí CHKO Broumovsko a také u jednotlivých kostelů z tzv. Broumovské skupiny kostelů. 

V zimních měsících roku 2013/2014 byla pro návštěvníky připravena daší, velmi zajímavá stezka s názvem "Vyhlídky regionu". Její unikátnost spočívá zejména v tom, že jí turista nalezne ve volné přírodě na výhledech. V letních měsících (červen, červenec) probíhalo focení a popsání jednotlivých výhledů v regionu,v srpnu a  na podzim roku 2013 následovalo doplnění navržených textů, jejich finalizace a zpracování všech podkladů včetně přípravy QR kódů. Stezka byla pro návštěvníky připravena během zimních měsíců tak, aby mohli krásy Broumovska a výhledy do kraje spatřovat nově i se sněhovou pokrývkou. 

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
e-mail: sdmb@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Markéta Hanušová
e-mail: marketah@broumovsko.cz
mobil: +420 733 739 728

Letní noviny Broumovska

Barokní Broumovsko - Benediktinský klášter sv. Václava, Dřevěná škola roubenka, barokní Ivanitská poustevna, drobné sakrální památky, křížové cesty, skalní města v barokní krajině, broumovská skupina kostelů a scenérie přírodních krás, to je kulturní krajina Broumovska.Podívejte se na noviny v PDF formátu (7 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov