Kalendář akcí

TRANSformativeDANCE, TAROT a ŽENSKÉ ARCHETYPY

Sobota 21. říjen 2017, 10 - 19 hodin
Klášter Broumov

Terezie Palková, Lenka Evelína Jirková

590 Kč / den, nutná rezervace na: tiresius@eznam.cz

V každé ženě se skrývá mnoho dalších žen, však pouze ta, jež je vědomá, s nimi dokáže v souladu žít a vzkvétat. Archetypy jsou univerzální pravzory, pevně ukotvené ve strukturách naší psýché a našeho nevědomí. Z hlubin mnohdy výrazně ovlivňují a určují naše chování, aniž bychom o tom měli vůbec nějaké tušení. Čím méně toho však o archetypech v nás víme, tím více máme sklon se s nimi ztotožňovat a pojímat jejich projevy za nám vlastní, což pro nás může mít až zničující následky...

Seminář je zaměřen na prozkoumání  a rozpoznání ženských archetypů v nás, které v základě představují Bohyně v Řecké mytologii. Prakticky se každé Bohyně postupně dotkneme, prožijeme si ji, protančíme... S některými bude snadnější se propojit, jiné nám můžou zůstat lhostejné a cizí, avšak i v tom se leckdy skrývá naše osobní životní výzva.

Co je to TRANSformativeDANCE

Prostřednictvím spontánního tance a meditace se v průběhu semináře přiblížíte k extatickému stavu ne-myšlení. Tanec, vědomé dýchání a nespoutaný hlasový projev vám pomůže k odbourání fyzických a psychických bloků a strachů. Tím dojde k celkovému tělesnému a emočnímu uvolnění a ukotvení v přítomnosti. Tanec vás posune o kousek blíž k sobě samým, podpoří vaši duchovní transformaci a naplní vás novou silou a radostí.

 

 


Zpět na kalendář akcí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Markéta Hanušová
e-mail: marketah@broumovsko.cz
mobil: +420 733 739 728

Letní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov