Noviny Broumovska - zima 2016

Broumovsko Vás osvěží na těle i na duši Vydejte se k jezírkům, odpočiňte si na koupalištích, napijte se ze studánek...

Zimní měsíce na Broumovsku jsou plné neopakovatelných přírodních scenérií skalních zákoutí a zasněžených
kopců, na které dohlédnete například z vyhlídky na Ruprechtickém Špičáku. Nejvyšší vrchol regionu v Javořích horách není zdaleka jedinou atraktivitou lákající k navštívení.

Zasněženou přírodou
Skalní města Adršpachu, Teplic nad Metují, skalní labyrint na Ostaši a Broumovské stěny. Návštěva skalních oblastí ukrytých pod ledovou peřinou může být nebezpečnější než v letních měsících, ale přináší zároveň neopakovatelné pohledy na ledové krápníky a skalní zákoutí. V Adršpachu se po zdolání prohlídkového okruhu můžete zahřát přímo na Zámku. Ten vám v zimních měsících nabízí výstavy a kulturní akce. Pro milov- níky sjezdového lyžování je připraven nejen Skiareál Kamenec v Teplicích nad Metují, ale také vlek Nebíčko a zajímavá místa pro lyžování v polském příhraničí. Máte raději běžky? Broumovsko je pro Vás ideální také na běžkařské výlety. Oblast Javořích hor, Policka nebo udržované okruhy v okolí Adršpachu a Teplic nad Metují jsou vhodné pro náročné sportovce i pro ty méně zdatné. Kdo chodí raději pěšky a vychutnává si při svých toulkách zvuk křupajícího sněhu, může se vydat například k Třípanskému ka- meni nebo do Broumovských stěn.

Fotografie >>

Dokumenty ke stažení

Celé číslo zimních novin Broumovska si můžete stáhnout z tohoto odkazu.

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
e-mail: sdmb@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Markéta Hanušová
e-mail: marketah@broumovsko.cz
mobil: +420 733 739 728

Letní noviny Broumovska

Barokní Broumovsko - Benediktinský klášter sv. Václava, Dřevěná škola roubenka, barokní Ivanitská poustevna, drobné sakrální památky, křížové cesty, skalní města v barokní krajině, broumovská skupina kostelů a scenérie přírodních krás, to je kulturní krajina Broumovska.Podívejte se na noviny v PDF formátu (7 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov