Nabídka práce

Společnost pro destinační management Broumovska, o. p. s., se sídlem v Broumově, Klášterní ul. čp 1, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:

Pracovník/Pracovnice destinačního managementu.

Náplň práce:

 Koordinace destinačního managementu Broumovska
 Spolupráce při zpracování a implementaci rozvojových strategií cestovního ruchu
 Spolupráce s dalšími subjekty cestovního ruchu v území destinace, s orgány místní a krajské samosprávy, s CzechTourismem apod., účast na jednáních,
 Koordinace spolupráce s turistickými informačními centry, poskytování informačních služeb
 Spolupráce s poskytovateli služeb v cestovním ruchu v území destinace
 Zajištění marketingových aktivit v cestovním ruchu (internet, tisk, veletrhy)
 Koordinace rozvoje webových stránek www.broumovsko.cz a www.bikeresort.cz, jejich aktualizace
 Zpracování a rozesílání elektronického informačního bulletinu
 Spolupráce při vytváření produktů cestovního ruchu
 Tvorba a koordinace vydání tiskovin a dalších doplňujících reklamních materiálů, spolupráce na jejich obsahu a designu, distribuce cílovým skupinám
 Spolupráce při organizaci vzdělávacích aktivit v cestovním ruchu
 Monitorování aktuálních trendů v cestovním ruchu a jejich identifikace
 Komunikace s médii a veřejností

Požadujeme:

- minimální vzdělání SŠ, SOŠ, VOŠ,
- odpovídající praxe výhodou,
- schopnost týmové práce,
- komunikační a organizační schopnosti,
- orientaci v problematice cestovního ruchu nebo regionálního rozvoje,
- časovou flexibilitu,
- dobrou znalost práce na PC,
- řidičský průkaz skupiny B,
- aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost německého a polského jazyka výhodou,
- bezúhonnost.

Vítáme:

- praxi nebo další vzdělání v oboru cestovního ruchu nebo regionálního rozvoje,
- orientaci v regionální problematice Broumovska,
- znalost projektového managementu.

Nabízíme:

- plný pracovní úvazek.
- mzdu ve výši 18 – 28 tis. Kč měsíčně.
- Místo pracoviště: Broumov.
- Typ pracovního poměru: na dobu určitou (2 roky) s možností prodloužení.
- Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva.
- Zadavatel: zaměstnavatel.

Přihlášky zasílejte do 15. ledna 2019 do 14.00 hod. Uchazeči spolu s přihláškou zašlou svůj strukturovaný životopis a motivační dopis zohledňující podmínky výběrového řízení (tj. předpokládanou náplň práce a požadavky na pracovní pozici) v max. rozsahu A4. Obálku s přihláškou zpracovanou dle této výzvy označte „Konkurz SDMB, o. p. s.“ a zašlete doporučeně poštou nebo doručte osobně na adresu: SDMB, o. p. s., Klášterní 1, 550 01 Broumov.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Bližší informace na telefonu +420 608 031 433 nebo elektronicky prostřednictvím adresy pavel.lisak@broumovsko.cz.

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Markéta Hanušová
e-mail: marketah@broumovsko.cz
mobil: +420 733 739 728

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.

Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov